Kokias paslaugas mes teikiame?

ENDODONTIJA

Endodontinio gydymo tikslas yra pašalinti pulpos (danties nervo) audinius ir mikroorganizmus iš šaknies kanalo sistemos.

DANTŲ BALINIMAS

Namuose kapomis (balinimo rinkinys ir dvi kapos)

Vieno negyvo danties balinimas

KARIESO GYDYMAS

Dantų kariesas atsiranda, kai dantų emalyje pradeda mažėti medžiagų, tokių kaip kalcis ir fosforas. Taip pat, didelę įtaką karieso atsiradimui turi bloga burnos higiena.

ODONTOLOGINĖS PASLAUGOS

Geri Dantys klinikoje turime privilegiją siūlyti platų spektrą paslaugų ir procedūrų, kurias atlieka aukštos kvalifikacijos ir patirties turintys gydytojai.

CHIRURGINIS GYDYMAS

Dantų chirurginis gydymas dažniausiai gali būti atliekamas ambulatorinėmis sąlygomis ir pacientas iškart po procedūros gali vykti namo. Gydymas atliekamas, kai paciento bendra sveikatos būklė gera, jis (ji) neserga ūmiu kvėpavimo takų uždegimu ar nėra kitų ūmių būklių.

PIENINIŲ DANTŲ GYDYMAS

Sveiki pieniniai dantys svarbūs ne tik kramtymui, bet žandikaulių augimui, nuolatinių dantų dygimui. Todėl juos gydyti būtina. Negydomas pieninis dantis pradeda skaudėti, nes infekcija pasiekia nervą ir jį sunaikina.

PERIODONTITŲ GYDYMAS

Periodontitas – ilgalaikis dantenų ir kaulinio audinio, kurie palaiko dantis žandikaulyje, negrįžtamas pažeidimas, dar vadinams parodontoze. Segant periodantitu, pradeda nykti aplink dantį esantis kaulas.

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Protezavimas – tinkamiausias procedūra, kai dėl karieso pažeidimų, didelių nehermetiškų plombų, dantų nudilimo yra prarandamas didelis sveikų kietųjų dantų audinių kiekis.